Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający


Masaż dedykowany wszystkim tym, którzy chcą zatroszczyć się o swój wygląd i ciało, przywracając mu jędrność i gładkość. Wspomaga proces odchudzania i redukcję tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie miejscowego metabolizmu organizmu. Zostaje zwiększony przepływ krwi, co przyczynia się do przyśpieszonej przemiany materii i odtruwania organizmu z toksyn. Masażyści stosują dodatkowo specjalne olejki, które mają na celu wygładzenie skóry.

Wraz z regularnym poddawaniem się masażom wyszczuplającym zaleca się stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety oraz aktywność fizyczną, niezbędną podczas utraty nadmiernych kilogramów. Rezultaty widoczne są już po pierwszej sesji.


  • Redukcja cellulitu i rozstępów
  • Elastyczna oraz sprężysta skóra
  • Zmniejszona tkanka tłuszczowa
  • Oczyszczony organizm z toksyn
  • Lepsza przemiana materii

Masaż skoncentrowany jest na tych partiach ciała, które wymagają wyszczuplenia i ujędrnienia skóry. Jednocześnie, dla utrzymania balansu całego organizmu masowane są inne partie, co pozwala masującemu odprężyć się oraz poczuć bardziej zrelaksowanym.

Egzotyczne masaże zakorzenione w orientalnej kulturze azjatyckiej kulturze to połączenie wiedzy, umiejętności i techniki profesjonalnych masażystów z silnym oddziaływaniem na organizm człowieka olejków eterycznych. Są stosowane w celu przywrócenia mu harmonii oraz poczucia odprężenia i relaksu z uwzględnieniem szczególnych dolegliwości, jak bóle mięśni i stawów, problemy skórne czy też zaburzenia w funkcjonowaniu organów wewnętrznych.


REZERWACJA ONLINE
Top