Imprezy okolicznościowe

Zorganizuj swój event w Amari Spa!
Wyjątkowy wieczór panieński? A może zamknięta impreza urodzinowa?

Amari Spa to przepiękne miejsce dla spotkań zarówno towarzyskich (urodziny czy wieczory panieńskie), jak i specjalistycznych (prezentacje czy szkolenia), dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę zorganizowania zamkniętych imprez w naszym salonie.

Kojąca atmosfera Amari Spa zaspokoi nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy na niezapomnianą imprezę, w trakcie której zapewnimy Tobie i Twoim gościom oderwanie od codzienności. W nasze ofercie miękkie szlafroki, relaksacyjna muzyka, napoje i wszelkiego rodzaju pyszności. Mamy dyplomowanych masażystek prosto z Tajlandii, które sprawią Tobie i Twoim gościom niezapomniane przeżycie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i serdeczną, przyjacielską atmosferę.

Oferta skierowana do kilkuosobowych grup (do 15 osób). Przebieg odnowy ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem Państwa zaleceń. W tym czasie nasz salon zostaje zamknięty, a cały personel pozostaje wyłącznie do Państwa dyspozycji. Możemy również zadbać o catering, natomiast w ramach ceny imprezy oferujemy różne napoje (m. in. woda, kawa i tajska herbata).

Dysponujemy 5 gabinetami i w jednym czasie możemy przyjąć nawet 10 osób (dwa gabinety są przystosowane do zabiegów dla 2 osób jednocześnie, kolejne dwa indywidualne, mamy też jeden taki, w którym jednocześnie możemy przyjąć 4 osoby). Nasze masażystki mogą wykonywać zabiegi dla zaproszonych osób w kilku turach (na przykład po 30 min), a osoby oczekujące mogą spędzać czas integrując się w części recepcyjnej.

Potwierdzeniem dokonania rezerwacji jest zaliczka w wysokości 50% wartości zabiegów.

Więcej informacji pod numerem tel. +48 512 738 639, mailowo katowice@amarispa.pl lub na miejscu.

Zapraszamy na niezapomniane chwile
w przepięknych wnętrzach salonu tajskiego masażu Amari Spa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top