Gwiazdy w Amari

Opinie Gwiazd

Kiedy wydawałam moją książkę „ Jesteś spokojem” , właścicielka sieci salonów masażu tajskiego Amari, rozdała moim czytelniczkom w prezencie wiele godzin tej niesamowitej przyjemności. I to był super piękny gest. Wycieczka do Azji bez opuszczania Polski! 🙏 Obecnie Amari wraca do pracy po przerwie i otwiera dwa nowe miejsca: jedno w Warszawskiej Promenadzie i jedno w Rzeszowie. Gdybym była w Polsce i potrzebowała wytchnienia i relaksu, na pewno wybrałabym się właśnie tam. Bo fajni ludzie, świetni tajscy fachowcy i na pewno pilnują higieny oraz bezpieczeńtwa. Znacie ten profil, nie reklamuję tu i nie wciskam niczego za kasę. Po prostu, tym razem, korzystając z moich zasięgów udzielam wsparcia, bo wiem, że miejsce jest godne polecenia. Byłam nie raz i wrócę na pewno!
Paulina Młynarska
Jeżeli chcecie polecieć w kosmos a niestety Elon Musk nie jest Waszym wujkiem nie przejmujcie się: jest takie miejsce nazywa się AMARI. Dziś przy jego pomocy a dokładnie przy pomocy masażu tajskiego przeniosłam się na dwie godzinny w inne światy: relaksu psychicznego, fizycznego, doznań aromatycznych i odprężających. Powiem więcej: nigdy wcześniej nie byłam na masażu tajskim! Jak to mogło się stać??!! W Amari wykonują go profesjonalni masażyści którzy jego sztuki uczyli się w renomowanych szkołach masażu w Tajlandii więc trafiłam fantastycznie! Dziękuje Amari i do zobaczenia.
Dorota Naruszewicz
Moje ukochane miejsce relaksu na mapie Warszawy. „My place of peace and happy”
Jeżeli chcecie na chwile kompletnie odciąć się od świata przyziemnego i jego zmartwień. To Amari jest miejscem dla was. Uwielbiam do Was przychodzić AmariSPa.
Patrycja Kazadi
Mój najlepszy masaż terapeutyczny w życiu – absolutnie! Czuje się naprawiona i zbalansowana wewnętrznie. Miejsce magiczne i najlepsze terapeutki. Absolutnie najlepsze Spa w jakim byłam na świecie nie tylko w Warszawie i Polsce. Wiedza i energia tego miejsca jest nie do opisania. Najlepsi!
Masaż terapeutyczny, który działa cuda a pięknie jak w bajce.
Natalia Siwiec
Melduje się z raju - AmariSpa Jestem jak nowo narodzona Oaza spokoju.
Miałam taki masaż ciała, że klękajcie narody - jutro będę lewitować. Czuje się tak cudowanie, że brak mi słów.
Kolejna wizyta podczas której masowała mnie Mistrzyni SA - chciałabym, żeby mnie zaadoptowała.
Teraz mogę żyć, narodziłam się na nowo.
Marzena Rogalska
Człowiek się wymasuje, ogrzeje w AMARI i od razu lepiej. Chodzę tam już rok! Urodzinki!🚀 Regularnie, staram się nie zaniedbywać, to jest bardzo fajne uzależnienie;) I tak, płacę, bo to nie jest post sponsorowany. Na zdrowiu już nie oszczędzam, póki tylko mogę. A masaz liftingujacy jest epokowy. Innego słowa znaleźć nie mogę. Wejdźcie na @amari_masaztajski i zróbcie sobie dobrze;)
Karolina Korwin-Piotrowska
Serdecznie zapraszamy do AmariSpa na masaż my jesteśmy po, jesteśmy totalnie zrelaksowani, cudowna obsługa, cudowni ludzie, więc musicie też tutaj zajrzeć.
Kasia Dziurksa i Emilian Gankowski
Dla miłośników masażu który rozbija wszystkie napięcia, czasami boleśnie ale jakże skutecznie. Cudowne miejsce.
Serdecznie polecam.
Julia Kamińska
Jedno z moich ulubionych miejsc. Jest przepięknie, cudowne zapachy i najlepszy masaż tajski w Warszawie. Zrelaksowana, wyciszona cudownie czuje się po masażu – bardzo polecam to miejsce – AmariSpa.
Joanna Opozda
AmariSpa Tajski masaż – polecam Wam bardzo to miejsce -pierwsza klasa.
Patryk Pniewski
Po masażu w AmariSPa – po prostu narodziłam się na nowo i jestem przeszczęśliwa. To jest cudowne miejsce i bardzo, bardzo Wam polecam.
Natalia Kukulska
Dwie godziny w raju na masażu tajskim w AmariSPa. Wpadnijcie tu koniecznie.
Joanna Racewicz
Kochani chcę się z Wami podzielić swoim odkryciem - AmariTajski masaż. Po dwu godzinnym masażu stwierdzam - naprawdę niczego innego nie mogłam sobie dzisiaj lepszego zafundować. A więc i wam polecam. Drogie Panie, Drodzy Panowie to jest niesamowita rozkosz. W związku z tym sprawdźcie sobie przyjemność. Amari Tajski masaż. Do zobaczenia.
Paulina Drażba
Kochani, pierwszy raz spróbowałam masażu tajskiego i musze wszystkim powiedzieć którzy mieszkają w Katowicach i okolicach, że nie wiecie jakie skarby się tutaj kryją. Zostałam wymasowane do szpiku kości.
Spróbujcie koniecznie.
Maria Niklińska
Stwierdziłam, że też należy mi się coś od życia . Dziękuję za cedowany tajski masaż.
Macademian Girl
Po 2,5 godzinnym super masażu w salonie AmariSpa czuje się jak nowonarodzona.
Polecam serdecznie.
Helena Deeds

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top